Przedszkole nr 7 w Chorzowie
Strona głowna  /  Aktualności

DRODZY  RODZICE

Informujemy, że od dnia 1 września 2020  Przedszkole  nr 7  w  Chorzowie  oraz  Filia  Przedszkola nr 7 w Szkole Podstawowej nr 22  i Filia Przedszkola nr 7 w Szkole Podstawowej nr 17  zostają  otwarte

Przedszkole  będzie  czynne  w  godzinach  od  6.00  do  16.00

Przy wejściu do przedszkola pracownik przedszkola będzie „przejmować” dzieci od rodziców, każdemu dziecku bedzie mierzona temperatura.
WYJĄTEK stanowić będą nowoprzyjęte przedszkolaki,z uwagi na konieczność ułatwienia im adaptacji w nowym dla nich środowisku. Maluszek będzie mógł wejść z rodzicem / opiekunem do szatni przedszkolnej, z zachowaniem zasady: 1 rodzic z dzieckiem w odległości 2m od kolejnego rodzica z dzieckiem.

1. Dzieci nie przynoszą ze sobą żadnych zabawek i niepotrzebnych przedmiotów.
  2.  Wszystkich Rodziców obowiązuje osłona ust i nosa oraz zdezynfekowanie rąk przed wejściem do budynku.
  3. Do przedszkola może przychodzić tylko:

- dziecko zdrowe, bez objawów wskazujących na infekcję dróg oddechowych,
- dziecko, którego domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych.

1. Dziecko może być przyprowadzane i odbierane z przedszkola przez opiekunów bez objawów chorobowych wskazujących na infekcję dróg oddechowych – czyli:

- podwyższoną temperaturę ciała,
- ból głowy i mięśni,
- ból gardła,
- kaszel,
- duszności i problemy z oddychaniem,
- brak apetytu.

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-31